Super, super, tyle te 150 Mbps to jest najtańsza opcja w ofercie UPC, dla porównania np Vectra ma ten sam download za identyczną cenę, ale z większym o 50% uploadem, a na dodatek dwie jeszcze tańsze opcje.
 1  
A jak tam wyniki oglądalności pozycji transmitowanych równolegle na mających identyczną dostępność TVP1 HD lub TVP2 HD ? Przydadzą się organom ścigania w postępowaniu dotyczącym niegospodarności. Biorąc pod uwagę dotychczasową praktykę można założyć, że na Mundialu na TVP Sport nie zabraknie żadnego meczu transmitowanego jednocześnie na jednym z dwóch głównych kanałów.
 0  
Te rekordowe "ponad trzy procent" to wzięte z nierzetelnego (zdaniem samej TVP) pomiaru Nielsena, czy od Netii która nie ma żadnych możliwości badania oglądalności wśród abonentów korzystających z telewizji naziemnej ?
 1  
Pozdrowienia dla walczących od ponad dwóch lat z samymi sobą. Co tam słychać u Napoleona i Mesjasza, już wrócili z przepustki ?
 0  
To i tak lepszy upload i asymetria w porównaniu z lokalną kablówką Telkab Tczew:
20/2
100/5
200/10
400/15
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 6 czerwca 2018 o 23:36:58 przez Leszek1979).
 0  
Gdyby domowe gazowanie nie było takie drogi, to już dawno przestałbym kupować wodę butelkowaną, bo mam w kranie lepszą wodę niż większość tego co jest w sklepach... na czele z Żywcem.
 1  
Swoją drogą aplikacja dla Android TV nie ma opcji logowana.
PS
Słyszałem, że już niedługo będą dostępne "Dzienniki Telewizyjne" z dobowym wyprzedzeniem ;P.
 0  
Płacę abonament i jestem zqarejestrowany na VOD TVP. Niestety, chciałem obejrzeć 40-latka i bardzo się zdziwiłem, że serial jest przerywany REKLAMAMI !!!
No niestety, i to częściej niż na Polsacie :/.
Na dodatek z szyderczym tekstem, że dzięki reklamie oglądasz za darmo...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 24 kwietnia 2018 o 23:04:02 przez Leszek1979).
 0  
Może ja jestem ograniczony, ale nie jestem w stanie dostrzec żadnego wolnorynkowego modelu biznesowego, pozwalającego na utrzymanie się stacji która jest mniej wciągająca niż dowolna domyślna playlista na YouTube.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 kwietnia 2018 o 0:20:35 przez Leszek1979).
 2  
Twardogłowym z Orange wydaje się, że nawet jak do kogoś nie dochodzi światłowód to i tak zainteresuje się innymi ofertami. Tymczasem większość byłych klientów telefonu stacjonarnego od Orange nawet nie zdaje sobie sprawy z tego że na tej parze drutów (które wycięli przy okazji jakiegoś remontu) Orange cokolwiek oferuje. Może to i lepiej dla Orange, że tego nie sprawdzają.
 2