Brawo - krótko, treściwie i na temat. Autor chyba nie mieszka w Polsce ;)
 9  
@Technik: Nokia związana z MS nie odzyska pozycji lidera. Wejście w produkcję smartfonów z androidem uratowałoby prestiż marki i napędziło klientów. Samsung czy HTC w tym względzie nie są uzależnione od konkretnych systemów i tym zyskują.
 1  
Ciekawe jak Sony będzie oznaczać telefony, gdy wyczerpią się litery alfabetu?
 1  
Haier ma poważną szansę na mocne wejście w rynek takich krajów jak Polska. Pod warunkiem, że stworzą sprawny serwis dostarczanych urządzeń.
Chińczycy mają coraz lepszą technologię. Lenovo, Huawei, Meizu,Zopo, ZTE, Haier itp.,były kiedyś całkowicie nieznanymi markami. Obecnie zaczynają gonić takie tuzy jak Samsung czy LG. Tamci także zaczynali od kopiowania cudzych pomysłów.
Ze względu na wielkość kraju i potencjał produkcyjny, to właśnie Chiny staną się globalnym dostawcą elektroniki użytkowej, komputerów itd.
 0  
Komentarze, jakkolwiek chamskie i nie na miejscu, oddają również nastroje wielu ludzi wobec rzeczywistości, w której polski mundur wspiera nie-naszą wojnę o ropę i surowce.
 0  
ZTE Blade jest już od roku na rynku polskim...
 0  
"Kto sieje wiatr...". Orange powinno wyciągnąć wnioski z tego doświadczenia.

@tom1: 2 lata ważności konta pre-paid w Orange? Skąd masz taką wiadomość?
 0  
Satanizm Darskiego straszy jak Zła królowa w Śnieżce. Jest tylko kostiumem scenicznym. Osobiście "nie kupuję" ideologii Behemota a demonów szukałbym raczej na scenie politycznej, nie muzycznej.
 1  
Piętą achillesową telefonów tego "producenta" jest brak modułów szybkiej transmisji danych. Prawie wszystkie obsługują jedynie gprs. W dzisiejszych czasach to zupełna porażka.
Inna sprawa, jeśli ktoś szuka prostego dual-sima do rozmów. W tej kategorii my-phone jest dość dobrym wyborem.
 0  
@RudyLis: oby tylko redaktor nie przysmażył Ci kity ;P
 0