buahahaha, wg Ciebie Emeryci, to ciemny lud? Więc jak nazwiesz takich polityków którzy myślą, że mamy święto 6 króli, że chłopaki chodzą do ginekologa, że angielski premier to KAMERUN? jak nazwiesz "światłą" posłankę która na marszu feministek skanduje "precz z dyktaturą kobiet"?
Zapewniam, że Ci wyśmiewani emeryci takich głupot nie gadają.
patrząc na Twoje wypociny , odnoszę wrażenie, że jak dożyjesz wieku emerytalnego, to Twoje życie intelektualne będzie się kręcić wokół dwóch czynności: jedzenia i wypróżniania.
 3  
Łukasz....
jaką miałeś ocenę z matematyki? skąd teza, że Wiadomości tracą widzów?
Opierając się na tym, co sam piszesz...
http://media2.pl/badania/135443-Dzienniki-TV-Liderem-Fakty-TVN.-Teleexpress-TVP1-z-duzym-spadkiem-ogladalnosci.html
jakim cudem wyciągasz taki wniosek?????
wiadomości sierpień 4+ 2.380, 16-49- 572, 16-59- 1056
wiadomości wrzesień 4+ 2.872, 16-49- 654, 16-59-1245
 16  
przecież wnuk sąsiadki mu obliczył, wnuk ma rację, bo wyniki są przecież zgoła odmienne od profesjonalnej pracowni, czyli takie jak oczekuje pisi elektorat :)
Do nich nigdy nie dotrze że ta papka jest faktycznie tylko dla ciemnego ludu i nikt normalny poza nawiedzonym elektoratem pis tego nie ogląda.
buahaha, Ty to teraz błysnąłeś inteligencją, jak Petru ze świętem sześciu króli. Tak się składa, że Lis podał Ci wyniki opracowane właśnie przez tego samego Nielsena... buahahaha i Ty nazywasz innych ciemniakami,,,, buahahaha brawo Ty ...jesteś lepszy od Jasia Fasoli
 19  
Te dane trudno uznać za wiarygodne. W czasach kiedy jeszcze TNS robił pomiary, to różnice były spore. Obywatel Szewczyk zawsze podawał Nielsena, bo były korzystniejsze dla stacji komercyjnych. Jak pokazało życie, TNS jest bardziej wiarygodny (sondaże). Warto pamiętać, że Nielsen w Stanach podał oglądalność programu, którego emisji nie było. Już same założenia bazy tj podziału na grupę komercyjną 16-49 jest absurdalne. Sama metoda pomiaru i wybór mocno dyskusyjny. Jakoś firma nie udostępniła kodów pocztowych badanych gospodarstw. Dlaczego?? Bo widocznie nie jest tak różowo z tą reprezentatywną grupą.
PS
Nie 3000, ale 2000 badanych
 17  
Z tą penetracją toś pan pojechał po bandzie he he. Kto będzie chciał, to zarejestruje. Jak pamiętam, to swój pierwszy musiałem rejestrować. Wreszcie się okaże ile tak serio każdy operator ma abonentów. Penetracja nie spadnie. Zostanie zweryfikowana praktyka martwych dusz, czyli skończy się fikcja. Większe koszty, kolejna bzdura, bo i tak każdy numer jest w systemie i dołożenie paru danych, to pikuś. Oczywiście jak każda ustawa związana z bezpieczeństwem nie uchroni przed prawdziwym zagrożeniem, ale będzie uciążliwa dla zwyczajnych obywateli. W dobie internetu, komunikatorów potencjalny terrorysta znajdzie sposób. Sprawdzi się natomiast w znalezieniu amatorów nękania głuchymi telefonami.
 4  
czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną :D Pisałem kto wchodzi w skład "Towarzystwa dziennikarskiego", a nie kto wszedł do mediów publicznych.
a na marginesie... nie jestem za traktowaniem mediów publicznych jak zdobyczy politycznej. Problem polega na tym, że PO-PSL zrobiło z mediów tubę propagandową i coś trzeba było z tym zrobić. Liczę na to, że może kiedyś uda się wdrożyć jakiś rozsądny system zarządzania mediami publicznymi i odpolitycznić je.
 5  
he he he Towarzystwo dziennikarskie chyba pseudo dziennikarskie. Kogo my mamy wśród założycieli? sama "elyta" :
Seweryn Blumsztajn
Jacek Żakowski
Jan Ordyński, który wyleciał z PR za czasów PO...za złamanie zasad dziennikarstwa
Wojciech Maziarski
itp
to towarzystwo wzajemnej adoracji GW i tyle w temacie, niepotrzebnie się pan podnieca panie Szewczyk :D
 10  
podrożało pranie mózgu??? :D O jak mi strasznie przykro... :D
 10  
dobrze, że nie wybierali człowieka, wybitnego znawcy ortografii, specjalisty od "bul-u" i "nadzieji" he he he
 30  
buahahahaha
Panie Dworak, skończ pan, wstydu sobie oszczędź.
ludzie mają oczy i uszy. Nie pomoże żadne p.... uwierzyć w te bajki może tylko ktoś z IQ na poziomie ameby. Ciężko się rozstać ze stołeczkiem? Ciężko się pożegnać z kasą za nic nierobienie? Panu już dziękujemy. zostanie pan jednak w naszej pamięci za to, co zrobił pan, by dvb-t była syfem jaki jest. Za nieudolność egzekwowania czasu reklam, za głośne reklamy i pi.... bzdetów.
Panie demokrato i zwolenniku pluralizmu... proste pytanie. Ilu jest w KRRiT reprezentantów byłej największej partii opozycyjnej?
 31