Bardzo dobra decyzja! Kanał informacyjny Telewizji Publicznej powinien być w jak najwyższej jakości.
 20  
Czy ten artykuł czasem nie jest złamaniem ciszy wyborczej ??!! Bo mi się wydaję tak, w niedzielny wyborczy dzien przed poludniem artukuł o partii PiS. Oj stronnicze te media2, moze powinien sie tym ktoś zająć, złamaliście ciszę wyborczą.
 7  
Nie, nie, Joanna mi do tej roli nie pasuje, świetnie zagrała German, ale to dwie całkiem inne role, ale w sumie serial BLONDYNKA jest jednym z gorszych w TVP.
 5  
Mam nadzieje, że kiedyś obróci się to przeciw reżimowej stacji TVN-u. Batalie o Krzyż w sejmie wygraliśmy, ale tym idiot_m Krzyż nadal przeszkadza.
Nie dożyjesz.
@sebek2222 wiesz, że jak mu się coś stanie to będziesz w gronie podejrzanych, za groźby, które kierujesz do axela ? Jak nie, to się najpierw zastanów co piszesz.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 11 maja 2014 o 23:08:05 przez bastus18).
 2  
Po co jedna program w jednym czasie pokazywać na 3 antenach jednocześnie dostępnych na naziemnej. TVP czasami by się zastanowiła co robi.
 20  
O wolnych czy katolickich mediach nikt już nie pamięta. W tym rankingu powinny znaleźć się jeszcze przynajmniej dwie pozycje z TV REPUBLIKI i TV TRWAM.
 5  
Darco_San
Z tobą widzę, żę nie ma co dyskutować, do Cb nic nie przemawia, więc weź lepiej się nie wtrącaj idź do tych złodziei i będzie wszytko ok, w sam raz się tam nadasz.

Zgadzam się, że zastraszanie nie płaceniem abonamentu to jakaś kpina, tutaj wychodzi prawdziwe oblicze TVP, która niby ma spełniać jakąś misji, chyba zastraszania ludzi do płacenia abonamentu.
 2  
Ja nie kradnę (wiem, że nie będziesz chciał wierzyć Twój problem) , a oni żerują na ludzkiej naiwności, żeby płacić abonament, skurczybyki jedne mają spełniać misje społeczną, a nieustannie coś kombinują !
 2  
...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2014 o 19:40:26 przez bastus18).
 1  
Co już pewnie nie mają skąd kraść.
 1