Czego to oni nie wymyślą. Zamiast obniżyć ceny, dać kilka dobrych konkretnych usług, to wprowadzają dziesiątki promocji, z których każda jest chyba korzystna głównie dla operatora. Mydlą użytkownikom oczy.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 23 listopada 2011 o 18:49:07 przez biotyt).
 0  
Lata temu gdy Internet był drogi ulga miała sens, teraz jest popularny jak telefony komórkowe czy telewizja. Nikogo nie trzeba do niego przekonywać, a ceny spadły dzięki większemu popytowi i konkurencji.
 1  
Znowu kolejna wersja w ciągu ostatnich kilku miesięcy... Twórcy dodatków nie nadążają z ich uaktualnianiem do najnowszej wersji przeglądarki, dodatkowo z każdą nową wersja nie widzę za bardzo różnicy od poprzedniej więc jaki ma cel wprowadzanie kolejnych numerów na siłę? Przestało mnie to bawić więc po latach z Firefoxem zmieniłem przeglądarkę na inną.
 1  
UOKiK i UKE nie zgodzą się na przejęcie Play jeśli ten nie będzie w złej sytuacji finansowej, a na to raczej się nie zanosi. Nie po to wprowadzano tylu nowych operatorów by potem wzmacniać pozycję tych dominujących.
 1  
Ktoś_tam: A co ma Play do stawek, które W3 proponuje swoim klientom? Kto na tym lepiej zarabia? Ja widzę, że W3 ma na tych połączeniach niezłą marżę. MTR i asymetria przez lata spadła mocno, a stawki do Play u W3 nadal w miejscu. Ciężko im obniżyć choćby o 10gr? Najwidoczniej wolą skubać klientów i wpierać im, że to wina Play.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 sierpnia 2011 o 16:32:20 przez biotyt).
 0  
stal: Jakie żerowanie? LLU polega na tym, że jedyną rzeczą wziętą od TP jest kabelek łączący abonenta z centralą, tam natomiast Netia wstawia własny sprzęt, podłącza go do własnej sieci szkieletowej. Rozwija więc swoją infrastrukturę, a nie żeruje na TP.
 0  
mrs: "Nie wiem jak orange i plus ale t-mobile (tu mam porownanie) jest o wiele lepsze." - nie sprawdzałeś, to dlaczego krytykujesz?

Z moich doświadczeń Internet w Play chodzi bardzo przyzwoicie. Fakt, prędkość do 4 Mb/s nie zachwyca, ale działa dość stabilnie co ważne. Szkoda tylko, że nie rozbudowują własnego zasięgu tak dynamicznie jak jeszcze ze 2 lata temu.
 0  
ChurchOfMisery: Ani T-Mobile, ani Orange, nie posiadają częstotliwości pod LTE, a te które obecnie wykorzystują mają koncesjonowane pod konkretne technologie. Na LTE raczej bym nie liczył, jeśli już to może rozwój WiMAX i CDMA.
 0  
Co do T-Mobile, kolejne obietnice opierające się tym razem na zmianie marki. Wyjdzie jak zwykle, czyli kiepsko. Winni są temu sami klienci, którzy siedzą u jednego operatora i czekają na lepsze oferty bo konkurencja coś ciekawego wprowadziła, to mój operator odpowie. Jak nie zagłosuje się portfelem, to na niespełnionych obietnicach operatora zawsze będzie się kończyło.
Polacy mało chętnie zmieniają operatorów, więc czemu T-Mobile miałoby nagle starać się super ofertą gdy można doić obecnych klientów sprzedając ten sam produkt w nowym papierku?
 0  
Baluu: Jesteś pewien, że odchodzą do Play klienci, którzy mało wydają? Ja twierdzę inaczej... Właśnie ci co mało wydają, zostają u swojego operatora bo "mało wydaje i mi wystarcza". Ten kto dużo wydaje na usługi telekomunikacyjne szuka alternatyw, bo na tańszej ofercie może wiele zyskać.

Jakiś czas temu Play podał ilość klientów oraz swoje przychody. Jakimś cudem średni przychód z klienta był podobny, a w porównaniu z Orange trochę większy. Nie wzięło się więc to z klientów za 5zł rocznie, prawda?
 0