Czyli pełny pakiet 84,50zł?
 20  
Na stronie mgsm troszkę inne dane podają - 2 gb ram i 16gb pamięci - Ten będzie jednak "wykastrowany" i za 800 zł (?) http://www.mgsm.pl/pl/katalog/zte/bladev7lite/ZTE-Blade-V7-Lite.html
Dokładając niewiele możemy mieć co prawda starszy model ale z lepszymi parametrami Samsung Galaxy S IV.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 9 sierpnia 2016 o 14:51:32 przez dareka).
 0  
Była ósmą siecią w Polsce i ma bez dodatkowych opłat. A największe sieci zrzucają się na te mniejsze. Ot sprytna polityka.
 9  
Od dziś zmiany w taryfie rodzinnej w Play. A na media2 cisza.
http://www.blogplay.pl/2015/10/od-jutra-formula-rodzina-jeszcze-lepsza/
 0  
Gdy w maju namawiano mnie na C+ też różne rzeczy mówiono - uwierzyłem. Prawda okazała się inna, a człowiek który mnie namówił prowizję dostał. A ja mam nie to co obiecano.
 0  
A poza tym, w Mysłowicach wszyscy zdrowi?
 0  
Kultura wyborców wprost kwitnie.
 1  
"Rok 2014 był rokiem szczególnym dla HbbTV w Polsce. Rozwinął się w Polsce rynek reklamy hybrydowej. Pomyślnie zostały przeprowadzone testy wideo UltraHD 4K w DVB-T na bazie HbbTV. Telewizja hybrydowa została udostępniona na kolejnych kanałach telewizyjnych w DVB-T."
Szkoda że "gówno" dowodzący siecią UPC nie mogą tego zrozumieć i wprowadzić. Największą sieć w Polsce na dzień dzisiejszy nie interesuje Hbb Tv, na pytania swoich abonentów od dwóch lat każą śledzić bloga z nowościami. UPC po prostu cofa się w rozwoju z badziewnym Horizon tv.
 1  
Cena S4 w Orange to prawie 3400 - to jest kosmos.
 8  
Myślą tylko o komórkach, a stacjonarne po prostu olali (abonament 70 zł??? - bez jaj.). A tak dobrze zapowiadał się ISDN - szkoda go. Tylko nie twierdźcie że wszyscy mają komórki, bo stacjonarne jeszcze istnieją.
 13