Albo w TV4 - bardzo by się one tam przydały :)
 15  
Tak.
Tak dla wyjaśnienie prowadzącym program jest Marcin Mroziński - reprezentant Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji 2010. Martin Fitch to jego pseudonim artystyczny.
 0  
A tymczasem Kropka TV odpowiada Tele Tygodniowi w kwestii liczby kanałów - liczba idzie do góry z 97 do 101.
Program E. Jaworowicz to "Sprawa dla Reportera" więc u góry ktoś byka strzelił.
 4  
Nie ma się co dziwić Telewizji Polskiej gdyż od niedawna ciągle ma problem z kanałem TVP Sport zarówno jeżeli chodzi o kwestie braku dostępu do kanału w telewizji naziemnej czy sytuacje takie jak ta powyżej. W każdym z przypadków najbardziej zbuntowani na TVP są widzowie w postaci internautów i o ile w kwestii TVP Sport w DVB-T bunt jest uzasadniony o tyle w przypadku wymienionym powyżej już nie bo to nie nadawca zawinił a producent sygnału.
 7  
W moim odczuciu teraz TVP powinno pójść po bandzie nieco dalej od konkurencji i wyprodukować dziecięce The Voice oraz wystawić jego zwycięzce jako pierwszego po długiej przerwie reprezentanta Polski na dziecięcej wersji Konkursu Piosenki Eurowizji.
 8  
Szkoda że nie ma darmowej migracji z XP na 7 dopasowanej do wymogów komputera :(
 5  
Nie tylko ze względu na dyscypline ale i rodzaj programu. Mnie na przykład drażni brak na liście Konkursu Piosenki Eurowizji który był w przewadze wymieniany w konsultacjach a w którym występuje reprezentacja Polski.
Ogólnie mówiąc lista KRRiT będąca wynikiem zignorowania konsultacji jest fatalna :(
 13  
Nie tylko ze względu na dyscypline ale i rodzaj programu. Mnie na przykład drażni brak na liście Konkursu Piosenki Eurowizji który był
 11  
A co z programem "Piątek u Chajzerów" w Radiu Złote Przeboje który prowadzi wraz z swoim tatą? Mam nadzieje że nie zniknie jesienią z ramówki tej rozgłośni :)
 4  
Jednym słowem nc+ i Cyfrowy Polsat nie robią nic tylko cykorzą - z tego samego powodu nie ma też Pulsu 2 i TV Trwam a u ostatniego operatora satelitarnego także polskojęzycznych stacji FTA (takich jak Stars TV, TV Disco czy RBL TV) które to trzeba niestety sobie samemu wyszukiwać a to operator powinien je zapewnić umieszczając je na swojej liście kanałów. Zresztą lista kanałów CP już od dawna uchodzi za najgorszą ze względu na bałagan z rozmieszczeniem stacji jaki to na niej panuje. TVP Regionalna na 196 pozycji ? Czysta głupota i przesada po stronie Cyfrowego Polsatu :(
 29