@aadvark, RudyLis, elajka: Odblokowałem Wam konta. Dziękuje Wam za miłą (?) wymianę zdań. Jak widać potrafimy kulturalnie dyskutować (zauważył Yarek) nawet przy różnicy poglądów. Moim marzeniem jest, by w komentarzach tak było zawsze. Wiem. Jest to niemożliwe. Ale konflikty nam wszystkim są niepotrzebne.

Jako stałych użytkowników proszę Was. Zamiast wchodzić w agresywną polemikę - zgłoście komentarz do moderacji. W miarę możliwości na bieżąco będziemy zwracać na nie uwagę. Zgłoszenie komentarza do moderacji jest tez pewnym "sygnałem", że pod newsem dzieje się coś na co powinniśmy zwrócić uwagę.

Proszę Was także nie spamujcie w komentarzach. Doskonale wiecie o czym mówię. Od tego typu rozmów mamy forum, do którego - obiecuję - zacznę częściej zaglądać w wolnej chwili. Jeśli do innych wymagamy poziomu - sami to czynimy w komentarzach. Komentarze są od komentowania istoty newsów.

Dziękuje Wam także za zwracanie uwagi na literówki w tekstach. Niestety charakterystyka pracy - szybkość oraz presja czasu - powoduje pewne lapsusy, które nawet przy wielokrotnym przeczytaniu tekstu są po prostu niedostrzegalne. A autokorekta nie wszystko wyłapuje.

PS.
Gdybyście mieli uwagi do działalności Media2.pl zapraszam Was na http://forum.media2.pl do działu "Działanie serwisu Media2.pl". Postaram się tam zaglądać i zamiast spamować pod komentarzami możemy sobie właśnie tam spokojnie porozmawiać.

A teraz pozwólcie, że usunę naszą miłą dyskusję pod newsem, bo... sami apelujemy o wypowiadanie się na temat. Ale niech ten komentarz pozostanie wyjątkiem.
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 12 lipca 2011 o 19:38:35 przez lukasz_szewczyk).
 5  
Nie tak łatwo ;). Orange sport było opcją premium, a nie częścią podstawowego pakietu abonamentowego. Trzeba rzucić okiem w regulamin posiadanej promocji, a szczególnie w zapis dotyczący ZAWARTOŚCI wybranego pakietu...
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 26 maja 2011 o 12:22:08 przez lukasz_szewczyk).
 0  
@emsi2: Każdy kto nie ma Cyfry+, ale inny zestaw do odbioru telewizji satelitarnej może być abonentem samego pakietu Canal+. W takim przypadku wykupujesz tzw. "Multipakiet Canal+". Sprzedawcy Cyfry+ powinni wszystko dokładnie wytłumaczyć jak ta opcja działa, a więcej możesz przeczytać także tutaj: http://cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus.php

@UPC: Jeśli masz wykupioną usługę Multiroom w UPC, czyli posiadasz dwa cyfrowe dekodery, na obu masz ten sam zestaw programów telewizyjnych. Czyli kupując pakiet Canal+ będziesz miał ten pakiet na obu dekoderach. Warunek - musisz posiadać opcję Multiroom.

@BeeJay: Na razie podwyżka nie jest planowana, przynajmniej w przypadku tzw. cen standardowych. Jednak operator może w każdej chwili wprowadzić różne promocje, gorsze bądź lepsze ;)
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 24 maja 2011 o 17:32:09 przez lukasz_szewczyk).
 0  
Dla wyjaśnienia. Powyższe wyniki "kawy cze herbaty" obejmują także wydania weekendowe. I proszę nie snuć teorii spiskowych - w tym zestawieniu publikujemy ŚREDNIE wyniki WSZYSTKICH odcinków programów śniadaniowych w danym miesiącu. Pozdrawiam!
 0  
@Guru: Mogę zapewnić, że Polsat Film i Superstacja tez będą w "n". Spokojnie ;)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 18:09:27 przez lukasz_szewczyk).
 0  
@NESSA: To, że kanały Polsatu dołączą jest kwestią przesądzoną. W ulotkach telewizja "n" jedynie zakomunikowała o włączenie Polsatów. Jednak i N i CP zgodnie twierdzą, że nie ma jeszcze umowy podpisanej (sfinalizowanej), więc o tym Was informuję. Nikt - z oficjalnych źródeł - nikt na chwile obecną nie potwierdza daty 6 maja!

Zwróć uwagę, że w ulotkach jest tylko info, że kanały Polsatu dołącza do "n", ale nie ma natomiast pełnej informacji - czyli w jakich pakietach. To oznacza, że w chwili pracy nad ulotką nie były wiadome szczegóły umowy, prawdopodobnie są one jeszcze uzgadniane.

Podpisanie umowy między nadawcami to nie jest kwestia pięciu minut, jak podpisanie umowy np. u operatora komórkowego. Strony początkowo uzgadniają pewne kwestie... od ogółu do szczegółu. Wszak tego typu umowy to wielkie pieniądze ;).

@danielqs: ja nic nie sugeruję. Ja apeluję, by zachować spokój i zaczekać na prawdziwe oficjalną informację, pod którą podpisze odpowiednia osoba jednej i drugiej strony.
Treść edytowana 4 razy (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 13:09:38 przez lukasz_szewczyk).
 0  
@danielqs: Telewizja "n" na razie jedynie "zdradziła się" NIEOFICJALNIE, że włączy kanały Polsatu. Bez dat ;-). A to jest różnica. Zresztą "n" w datach nie jest mocna... (przykład TVP1 HD).
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 12:43:21 przez lukasz_szewczyk).
 0  
@danielqs: Informacje będzie pewna, gdy podpiszą umowę. To, że kanały Polsatu mają dołączyć do "n" jest przesądzone. Ale bez umowy nie mogą nic zrobić, a już tym bardziej informować dzisiaj o dacie włączenia.

Stanowisko "n" i Cyfrowego Polsatu jest następujące - kanały Polsatu pojawią się w telewizji "n". prowadzimy rozmowy, ale umowy jeszcze NIE MA !

6 maja 2011 roku rusza nowa edycja promocji telewizji "n", ale nie jest powiedziane, że w tym samym dniu mają dołączyć kanały Polsatu. Więc proszę Was - bez emocji. Na razie wiadomo, że "w ciągu miesiąca" Polsaty mają dołączyć do "n". Ale szczegóły będą znane po podpisaniu umowy.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 12:40:08 przez lukasz_szewczyk).
 0  
@danielqs: oficjalne informacje telewizji "n" to oficjalny komunikat telewizji "n" / Polsatu, a nie "tajemnicze źródła" innych serwisów ;). Swoją drogą ten sam serwis w jednym newsie pisze o dołączeniu kanałów 6 maja, a w drugim, że umowa jeszcze nie podpisana ;).
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 12:25:30 przez lukasz_szewczyk).
 0  
Spokojnie. Na razie wiadomo, że nic nie wiadomo ;). Kanały Polsatu pojawiły się w internetowym systemie do ustawiania nagrywania dekoderów, wydrukowano nowe ulotki (z Polsatem), rano było info w "N-Magazynie" (które usunięto). Czyli wszystkie znaki na niebie wskazują, że Polsat jednak pojawi się w "n". Z kolei rzecznik telewizji "n" poinformowała nas, że umowa nie została jeszcze podpisana - nam pozostaje mieć nadzieję, że to prawda. Swoją droga nowa edycja promocji telewizji "n" (bez zmian cenowych) ma obowiązywać od 6 maja, jednak to nie musi oznaczać konkretnego terminu wprowadzenia Polsatów do oferty.
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 29 kwietnia 2011 o 11:12:59 przez lukasz_szewczyk).
 0