Ten niemal w wieku emerytowanym prymityw o mentalności niedorosłego nastolatka zawsze znajdzie przyklaskujących mu nastolatków, nikt dojrzały mentalnie nie będzie z cwaniackim prymitywem się zadawał. Jedno mu wychodzi dobrze - lizanie tyłka lewicy i atakowanie wszystkiego co konserwatywne, prawicowe, chrześcijańskie. Za to mu się media o spokrewnionych poglądach sowicie odwdzięczają. Lenin o takich mawiał: "pożyteczni idioci" - którzy za kasę dbają o to by przy władzy, kasie i mediach siedzieli lewacy.
 0  
DVB-T wymusi zmianę strategii?? Dziwne... Od wielu lat przedstawiciele stacji komercyjnych Polsatu, TVNu mówili przecież że DVB-T jest nieistotne, że to margines dla najuboższych nieciekawych z punktu widzenia reklamowego, że DVB-T jest mało ważne a tu taka zmiana? Wtedy kłamali czy teraz ??
 16  
przecież częstotliwości na internet jest pełno - 800, 900, 1800, 1900, 2100, 2500, 2600, 3400, 3600, 3800, czemu nagle taka presja na kawałeczek pasma które ma telewizja?? Chyba że kablówki i platformy satelitarne zaczynają się obawiać konkurencji. Ludzie jednak chcą kolejnych multipleksów i na nie powinny być nowe częstotliwości !
 5  
Świetnie. Może skończy się wreszcie walka z treściami konserwatywnymi tak jak to było ostatnio np. przez blokadę emisji Cristiady
 3  
widzę że szukanie konfliktu i generowanie waśni o którym jest w ostatnim akapicie dzieje się też na tym portalu a jak widać konfliktu nie ma i nie będzie.
 5  
było 18 chętnych na 4 miejsca w MUX1 - co za problem dać wszystkim chętnym miejsce w kolejnych MUXach ?? Komórkowcy i operatorzy mają częstotliwości bez liku - 800, 900, 1800, 1900, 2100, 2200, 2500 itd.
 12  
fajna Polska - proszę bardzo: pielgrzymka na Jasną Górę, młodzi uśmiechnięci, rozśpiewani ludzie. No bo chyba nie jest fajną Polską agresja posła Niesiołowskiego, ataki Szczuki czy obrażanie innych przez Palikota...Na prowincji mają problem jak przeżyć przy rosnących podatkach wynikających z zadłużania kraju przez Tuska a nie jak się cieszyć życiem...
 1  
DVB-T Rulez. Dlatego teraz jest taki pęd i wyścig do multipleksu.
 2  
@HD Fan - Rostowski potrzebuje kasy bo musi spłacać zaciągane przez ten rząd długi - więc po prostu skubie gdzie się da. A dla operatora mieć pasmo albo nie mieć to sprawa życia lub śmierci więc wyłożą każdą kasę.
 2  
tvn7 i tv4 wysoko bo dvb-t naciera
 10