A co z osobami po 60-tym roku życia do tej pory zwolnionymi ustawowo? Czy też będą musiały zacząć płacić abonament? Nikt nie będzie zwolniony?
 3  
Poza tym wiele kanałów muzycznych marzy o nadawaniu w DVB-T, tylko liczba miejsc jest ograniczona.....
 3  
Nie dość, że nie potrafisz pisać poprawnie pisząc niektórzy przez z, i ty z małej litery, to jeszcze obrażasz ludzi, którzy mają inny gust od Ciebie. W Internecie mam całą masę zagranicznych kanałów muzycznych bez Disco Polo, za które nie trzeba płacić.....pieniądze wolę przeznaczyć na inne, bardziej priorytetowe sprawy niż telewizja.....Wypowiedziałem się tylko w sprawie dlaczego to Polo TV jest na 1 miejscu i że zasięg kanału TV to jest jedna z podstaw sukcesu w biznesie telewizyjnym. Bez zasięgu ani rusz....
 4  
Dopóki nie pojawią się pozostałe kanały muzyczne w ogólnopolskim DVB-T, to Polo TV raczej zawsze będzie liderem w rankingach oglądalności. Ludzie powinni mieć wybór, a nie być skazani tylko na 1 kanał z Disco Polo. 8 TV nie liczę, bo na tym kanale jest coraz mniej muzyki z miesiąca na miesiąc.
 3  
Jaki jest numer kanału?
 1  
Ja bym powiedział,że dobra muzyka POP skończyła się gdzieś około 2005 roku,ale to moje zdanie,a jaka będzie to poczekamy do startu tego kanału i wtedy zobaczymy,czy czymś się będą wyróżniać,czy będzie to faktycznie kolejny klon Eski i 4FUN TV z taką samą playlistą.
 4  
Według przedstawiciela na pewnym Forum ten kanał NIE będzie grał Disco Polo. To,że jest napisane,że Dance nie musi zaraz oznaczać Disco Polo,to pewnie będzie Dance taki jaki jest na 4FUIN Fit & Dance na przykład. Poza tym jeszcze nie widzieliście tego kanału,a już piszecie,że jest beznadziejny.
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 8 sierpnia 2015 o 17:21:42 przez stevie).
 8  
Brawa dla Kino Polska Muzyka.....a wynikiem Disco Polo się nie przejmujcie,bo nie ma czym ;)
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 2 lipca 2015 o 17:34:58 przez stevie).
 1  
Jeden z najlepszych kanałów muzycznych. Oby tak dalej.
 31  
Brawa dla Muzo TV. Jest nadzieja jeszcze dla tego kanału,że jednak przetrwa.
 10