żeby tak TOYA rozszerzała swój zasięg, byłoby dobrze, korzystam z ich usług i naprawdę jestem zadowolony
 2  
Załóżcie stronę na FB - "Nie oglądaj IO na TVP tylko w Eurosporcie". Może nie pokazują wszystkich występów Polaków ale przynajmniej da się tę stację oglądać.
Podpisuję się pod Twoimi słowami. Komentatorzy w TVP są nie do zniesienia. Powinni brać korepetycje od specjalistów z Eurosportu i Polsatu Sport.
 3  
[@594771|to nie tak jak myślisz jak ten kutafon(Moron) mnie obraża co do mnie piszesz napisz do tego chuja to jest dobrze stul pysk jak nie wiesz to zamilcz a się nie wypowiadaj, przykre to powiedział twój stary przy twoim porodzie jak pierwszy raz ciebie zobaczył buahaha nie strasz synku sądem buahaha bo jesteś tak żałosny jak sąd wypuszczając dzisiaj Katarzyne W
Bez komentarza.
 2  
i co kuźwa podjarałeś sie i spuściłeś matce na mordę buahahaahaha frajer w gumiakch ze wsi buahahaa
Co ty sobą człowieku reprezentujesz?
Ktoś się kulturalnie wypowiada, a ty potrafisz tylko obrażać, tyle Ciebie to miasto nauczyło? Faktycznie nikt Ci nie dorówna... w chamstwie. Czemu się nie zarejestrujesz na forum, taki odważny miastowy. Zarejestruj się, niektórzy mieliby ochotę nagrodzić Cię za twoją mądrość w sądzie. Przykre.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 1 sierpnia 2012 o 20:04:11 przez tonietakjakmyslisz).
 11  
 Al
Polsat News nie przeskoczy jednak pewnego poziomu jeśli nie uruchomi strony www. Może być najbardziej obiektywna i mieć najlepszych dziennikarzy ale jeśli ktoś chce w danej chwili przeczytać jakieś informacje to skorzysta z tvn24.pl. Telewizja ma tę wadę, że oglądamy to co akurat "leci" a na stronie wybieramy co chcemy.

Zauważyłem też ostatnio transfer z PN do TVN24 Pani Katarzyny Zdanowicz.
Po części się zgodzę, zwłaszcza jeżeli chodzi o stronę internetową. Wydaje mi się jednak, że nie w tym tkwi problem a raczej w nas Polakach. Sprawa Madzi, sensacje, wałkowanie danego tematu, krew, strzelaniny to lubi znaczna część Polaków. Polsat News jest typową stacją informacyjną. Dużo informacji z różnych dziedzin, od sztuki do polityki. Mają dużo wad, ale idą w tą stronę w którą powinna iść stacja informacyjna. Dopóki Polacy będą lubić sensacyjki, kłótnie polityków, a odrzucać będą merytoryczną dyskusję, ciekawą debatę, trudne rozmowy o sprawach naprawdę ważnych( nie dla wszystkich zrozumiałe ), kanał słonecznej telewizji nie pobije TVN24 w rankingu oglądalności. Smutne, ale wiele o nas mówi niestety.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 1 sierpnia 2012 o 19:34:32 przez tonietakjakmyslisz).
 1  
Brawo !!! Będzie coraz lepiej. Nikogo nie naśladują, starają się być obiektywni ( fakt czasem im to nie wychodzi - ale bardzo rzadko ). Według mnie Polsat News jest zdecydowani lepszy od konkurencji - tabloidowego TVN24 i PSLowskiego TVP Info. Będzie dobrze.
 9  
nie dodali że ten pakiet za 10,90
ale udostępnili wszystkie multipleksy za darmo w kablu, trzeba mieć tylko dekoder, obojętnie jaki.
 1  
 asd
Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski = czas między EURO a Olimpiadą zostanie wypełniony w odpowiedni sposób! Czekamy na TdF!
oj tak uwielbiam tyhch panów w roli komentatorów
 3  
oto donaldinio, jak rządził kaczorland to wzywał do nie płacenia abonamentu ( do łamania prawa ) a teraz jak rządzi i minęło już pare lat od jego apeli zmienia zdanie bo trzeba znaleźć kasę na nowe limuzynki a TVP podskakuje bo wydali za duzo kasy na edzie górniak. w d...e mam taki rząd i taką telewizję publiczną.
 11  
A HITY NA CZASIE BĘDĄ?
 9