WP - wydaje się, że chyba najbardziej dopracowana z nowych stacji. Z drugiej strony, różnych stacji jest już tyle, że na prawdę ciężko będzie wejść na rynek z sukcesem.
 5  
RMF i ZET to w kółko grają to samo, aż do zrzygania. Dziwię się, że ludzie w ogóle tego jeszcze słuchają.
 12  
Co do sprawdzania godziny i zużywania prawie jednego procenta baterii/h na podświetlanie fragmentu ekranu: wystarczy umieścić ciekłokrystaliczny wyświetlacz z godziną, datą, może dniem tygodnia i ikonką wiadomości lub połączenia. Swego czasu na telefonach z klapką były praktykowane takie wyświetlacze, nie trzeba było otwierać telefonu by sprawdzić podstawowe parametry. Nie trzeba też pisać, że bateria mogła by zasilać tak prosty wyświetlacz przez 10 lat, a nie przez 5 dni. Zaraz, zaraz czy ja przypadkiem właśnie nie wynalazłem nowego gadżetu do srajfona? :D
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 2 listopada 2016 o 17:18:02 przez true).
 1  
w sumie najbardziej obiecujący nowy kanał, zobaczymy w praniu...
 0  
już teraz jest monopol, bo kablówki praktycznie nie wchodzą sobie w drogę. Wybór jaki masz to najczęściej kablówka, operator tel. albo satelita. Całe szczęście, że jest DVB-T bo inaczej całkiem obdarli by nas z pieniędzy. Np. sąsiadka płaci za tv + kodowane, internet i telefon przeszło 200 zł miesięcznie. Sama się mnie pyta za co ona płaci jak same powtórki i reklamy, i czeka na zakończenie umowy...
 1  
ładna dziewczyna, szkoda że na fotach wygląda mało autentycznie czyli 15 lat mniej niż ma. Ja tego nie kupuję. Można zrobić piękne fotosy nawet dojrzałym kobietom i to jest pociągające. Faceci nie lubią być oszukiwani fotoszopem.
 0  
Dlaczego w muxach dawano koncesję komunistycznym stacjom. Ile można oglądać tych lewackich oszołomów
z lokalnych muxów można odbierać TV republika jak ktoś lubi
 1  
skład zespołu rzeczywiście jakoś polaryzuje tę stację, wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji.
 1  
93 kanały HD, a ludzie pokupowali telewizory 4K i 3D :D Przy tej ilości kanałów, nawet nie zauważyłem, że nadają.
 0  
już prawie nie oglądam TV przez reklamy... Ile można? Nie wiadomo już co się oglądało takie długie te bloki reklamowe. Poza tym powinien istnieć jakiś mechanizm regulujący ilość i jakość kanałów, jak np. opłata 1 zł miesięcznie za każdy kanał. Gwarantuję, że ze 150 ciąle przerywanych reklamami i z powtórkami zostało by 30 na prawdę interesujących.
 2