Artukuł sponsorowanyMateriał partnera31.10.2022 (17:00)

Kampanie w LinkedIn by Sales Robots

LinkedIn to bardzo potężna strona, na której możesz spotkać najbardziej wpływowych decydentów i specjalistów w swoich branżach. To także świetne miejsce na dotarcie do potencjalnych klientów poprzez działania takie jak marketing automation. LinkedIn to darmowy serwis, jest na nim zarejestrowanych 90% osób z kadry kierowniczej, więc jest to okazja do zdobycia wartościowych kontaktów i Ty też powinieneś się zarejestrować. Oczywiście praca na LinkedIn wymaga sporej ilości czasu, jeśli chcesz przeprowadzić cały proces samodzielnie. Możesz jednak zdać się na profesjonalną agencję, która na co dzień zajmuje się tematem lead generation. W dzisiejszym artykule opowiemy Ci, jak roboty sprzedażowe mogą pomóc Twojej firmie osiągnąć jeszcze większe wyniki.
LinkedIn / stock.adobe.com

Agencja Sales Robots AMG - najważniejsze informacje

SalesRobot to grupa profesjonalistów z Polski z dużym doświadczeniem w sprzedaży, marketingu, komunikacji i tworzeniu oprogramowania. Połączenie tych dyscyplin pozwoliło na stworzenie wyspecjalizowanej organizacji, która pomaga w realizacji kampanii komunikacyjnych na LinkedIn.
Dzięki działaniom Agencji Sales Robot możemy nie tylko przyspieszyć procesy zachodzące na LinkedIn, ale także zwiększyć ich efektywność, a przede wszystkim zautomatyzować je. Nasze unikalne rozwiązania pozwalają nam wziąć pełną odpowiedzialność zarówno za nawiązywanie kontaktów, jak i pozyskiwanie wartościowych klientów. Automatyzacja marketingu staje się coraz bardziej popularna i dużym błędem byłoby nie skorzystać z niej. Nie ma sensu robić wszystkiego ręcznie, kiedy roboty mogą wykonać całą tę pracę za Ciebie.

Znamy się nie tylko z automatyzacji, ale także z LinkedIn. Można powiedzieć, że nie ma przed nami żadnych tajemnic dotyczących tej usługi -- chętnie dzielimy się na naszym blogu wiedzą nie tylko na temat naszych działań na LinkedIn, ale także po to, by dać Wam znać, co jest ważne w marketingu w szerszym rozumieniu.

Opinie o Sales Robots

Klientami Agencji Sales Robot są zarówno małe i średnie firmy, jak i znane duże korporacje, które chcą uzupełnić swoje kanały komunikacji o aktywność na LinkedIn. Wiele firm potwierdziło wysoką skuteczność Sales Robot i pracuje z nim nieprzerwanie od wielu lat. Firmy ze wszystkich sektorów, w tym B2B i B2C, doceniły wsparcie udzielane przez Sales Robots.

Rozumiemy, że niektórzy mogą być początkowo sceptycznie nastawieni do naszej działalności. Często słyszymy hasła typu: "Przecież sam możesz prowadzić profil, więc dlaczego mam płacić komuś innemu za to? Oczywiście, że można. Rozwiązaniem jest robienie wszystkiego samemu, ale jest jedna wartość, której nie można kupić ani nabyć. Czas. Czas, który poświęcamy na wszystkie czynności, które wykonujemy. W dobie prowadzenia własnego profilu należy zastanowić się, co można zrobić, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie zysków. Firmy, które zrozumiały tę zależność i podpisały umowę z Sales Robots, są nie tylko bardzo zadowolone z partnerstwa, ale także zyskują dużo czasu, który chętnie wykorzystują do dalszego rozwoju swojego biznesu. Jednocześnie mają pewność, że ich działaniami na LinkedIn zajmują się profesjonaliści, którzy znają serwis od lat. Dzięki temu stosowane narzędzia są zawsze optymalnie skuteczne.

W jaki sposób działa Agencja Sales Robots?

Poprzez automatyzację i usprawnienie procesów skraca się czas potrzebny na wykonanie danych czynności nawet 90%. Dodatkowo Sales Robots wspiera firmy na dwóch płaszczyznach strategicznego doradztwa komunikacyjnego. Połączenie unikalnych, inteligentnych narzędzi i wsparcia doświadczonych menedżerów pozwala wyprzedzić konkurencję i utorować drogę do dominacji na rynku.

Skupiamy się na tych działaniach, które przynoszą największą wartość Twojej firmie:

· Zwiększony zasięg -- Nasze unikalne metody zwiększają zasięg trzykrotnie skuteczniej i co najważniejsze 15 razy szybciej. Jesteśmy w stanie osiągnąć takie wyniki, ponieważ posiadamy własne dane na LinkedIn i wykorzystujemy je sprawnie, a przede wszystkim skutecznie.

· Automatyzacja wiadomości to jeden z najskuteczniejszych sposobów na komunikację z innymi użytkownikami, ale przede wszystkim na generowanie leadów sprzedażowych. W tych wiadomościach możesz powiedzieć im wszystko, co powinni wiedzieć. Poproś ich o przeczytanie nowego artykułu, podzielenie się ciekawą informacją, obejrzenie produktu itp.

· Tańsze generowanie leadów -- dzięki precyzyjnemu targetowaniu i jeszcze niezbyt dużej konkurencji LinkedIn może spowodować 30-krotnie tańsze wygenerowanie pojedynczego leada sprzedażowego w porównaniu do Google czy Facebooka.

Generowanie leadów w LinkedIn

LinkedIn to medium do generowania leadów, zwłaszcza leadów B2B i B2C. Firmy mogą dotrzeć do kontaktów znacznie skuteczniej, łatwiej i taniej niż w przypadku tradycyjnych kanałów, takich jak cold calls, cold emails, reklamy na Facebooku czy Google.

Najbardziej efektywne działania na stronie portalu wykorzystują ogromny potencjał profili osobowych pracowników firmy, dzięki czemu pozyskiwanie nowych kontaktów jest bardzo dynamiczne i umożliwia skuteczną komunikację z nimi oraz sprawne generowanie leadów.

Jaki jest cennik usług Sales Robots

Agencja Sales Robots oferuje szereg pakietów oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Oferuje również wsparcie doświadczonych oraz dedykowanych konsultantów, łatwy w obsłudze CRM. Dostarcza wielu danych o potencjalnych klientach i pozwala w kilku prostych krokach uruchomić inteligentne, zautomatyzowane kampanie komunikacyjne. Koszty kampanii są podobne do niskobudżetowych kampanii na Facebooku i Google (od ok. 3 tys. złotych miesięcznie), ale stworzony zasięg zostaje w firmie na zawsze, nawet po zakończeniu kampanii.

Pamiętaj, że raz pozyskany lead może stać się klientem na długie lata, a LinkedIn może skrócić cały proces sprzedaży dzięki natychmiastowemu dostępowi do osób decyzyjnych. Wszystko odbywa się szybciej i sprawniej.

Praca w Sales Robots

Z usług Agencji Sales Robot korzysta coraz więcej firm, a zespół stale się powiększa. Może zatrudniać specjalistów od komunikacji, marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, a także programistów. Ponieważ firma działa poza granicami Polski, mile widziani są kandydaci z dobrą znajomością języka angielskiego, a większość pracowników pracuje zdalnie. Sales Robots szybko się rozwija, ponieważ przyciąga wielu utalentowanych pracowników, a jego działanie zostało już potwierdzone przez firmy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Podsumowując, jeśli jeszcze nie jesteś na LinkedIn, warto od razu założyć konto i wykorzystać ten serwis do pozyskiwania nowych klientów dla swojej firmy. Masz mniejszą konkurencję niż inne strony, więc możesz być skuteczny od samego początku. Jeśli chcesz, aby Twój biznes był nie tylko skuteczny, ale również szybki i zautomatyzowany, warto zapoznać się z ofertą Agencji Sales Robots. Nie tylko pomaga ona w pozyskiwaniu leadów, ale także zmniejsza ilość czasu, jaki musisz przeznaczyć na obsługę nowych klientów. Pamiętaj, że na LinkedIn każdego dnia przybywają nowi użytkownicy, więc im szybciej założysz tam konto, tym lepiej. W dzisiejszych czasach w dobie tylu różnych mediów społecznościowych obecność na nich wszystkich jest trudna, ale często obowiązkowa. Pomóż nie tylko sobie zaoszczędzić czas, ale również Twojemu biznesowi się rozrastać i już dziś skorzystaj z usług Agencji Sales Robots. Zautomatyzuj działania, spraw by były skuteczne, a zaoszczędzony czas przeznacz, na co tylko chcesz.